AKTUALITY


Ahoj,

zde zasílám propozice pro opozdilce, nebo ty kteří ještě váhají jestli jet. Nebo pokud máte kamaráda / kamarádku tak mohou jet s námi. Je to i pro ostatní styly karate a nebo i pro ty co s námi kdysi cvičili a třeba si chcete zas karate vyzkoušet a nechcete platit členské příspěvky. Takže posílejte přihlášky, jsou prodloužené a ti co jste se již omlouvali, tak to berte jen informaci.

Celý Camp je pro bojové umění Karate a Kenjutsu, jako plus tam bude techniky přežití a to nejen tak na oko ale opravdu si řekneme co dělat v době kdy to potřebujeme a jsme na to sami, jako povodeň, vítr, požár, nehoda, přežití v lese a první pomoc. Víte třeba co je číslo 112? Nebo jak ho používat? Či jste si jistí co má být v evakuačním zavazadle a co v batohu poslední záchrany? A co stará dobrá KPZ? Vzpomenete si? Kompas? Jak získat vodu? ... víte a umíte to použít? Nejsme a nenehrazujeme školitele profesionální armády či jiných kurzů, ale základy, které když budete osvojovat a používat, tak to bude coool :)

Tak podávejte přihlášky a ať se setkáme na Campu Budou tam i probíhat zkoušky na STV KYU (SHIKUKAI INTERNATIONAL KARATE) P.S. Nebojte se vstávání v 6:00 vstávat nebudeme :)

Mějte se a krásný dny David


Propozice 2022 - WORD


Propozice 2022 - PDF


ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA NA LETNÍ KEMP 2022 SHIKUKAI PRAHA


PŘIHLÁŠKA na zkoušky STV KYU 2022